Spacery wirtualne

Zdjęcia panoramiczne uzupełniają naszą ofertę fotografii przemysłowej. W naszych realizacjach łączymy ten rodzaj fotografii z klasyczną fotografią produktową osiągając jeszcze lepsze efekty i zwiększając realizm fotografowanych obiektów.

Poniżej publikujemy kilka spośród naszych zrealizowanych projektów. Jeżeli podobają Ci się takie realizacje i chciałbyś wykorzystać ten pomysł dla swojego biznesu – daj nam znać – przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu – spacer wirtualny

Bazylika archikatedralna Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu – spacer wirtualny

Starówka w Poznaniu, oraz Bazylika archikatedralna Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu – jeden z najstarszych polskich kościołów i najstarsza polska katedra, położona na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Jest ona miejscem pochówku pierwszych władców Polski i przypuszczalnym miejscem chrztu Mieszka I

Wirtualny spacer po salonie BMW, Jaguara zrealizowaliśmy na prośbę naszego partnera Firmy TRASKO.

Jedna z największych hurtowni medycznych w Polsce. Zdjęcia lotnicze wykorzystaliśmy, żeby pokazać skalę inwestycji, natomiast do prezentacji wnętrza wykorzystaliśmy panoramy sferyczne. Połączenie fotografii lotniczej i fotografii 360 dało bardzo ciekawy efekt, przy okazji zasilając portfolio naszego klienta.

Jeden z naszych klientów buduje samochody specjalnego przeznaczenia. Każdy projekt jest wyjątkowy i każdy wymaga oddzielnej sesji fotograficznej. W tym wypadku najlepiej sprawdza się połączenie fotografii produktowej z fotografią panoramiczną wnętrza samochodu.