Cześć, cieszę się, że tu jesteś. Zanim podejmiesz decyzję o współpracy ze mną pozwól, że opowiem Ci kim jestem.

Pomysł na fotografię zrodził się blisko dwie dekady temu. Dostałem dofinansowanie na otwarcie swojej pierwszej działalności -filmowanie i fotografia ślubna. Kupiłem kamerę cyfrową, masę podręczników o fotografii i pierwszą lustrzankę cyfrową – wtedy na rynku niepodzielnie królował Nikon D100 🙂
Po kilku sezonach wbranży ślubnej wiedziałem, że to nie moja dziedzina.

Fotografia jednak skradła moje serce i wiedziałem, że już ze mną zostanie. Zapisałem się na fotografię, żeby rozwijać swój warsztat. Rewelacyjny wybór – cudowni ludzie, doświadczona kadra i zupełnie nowe perspektywy. Właśnie wtedy, podczas wystawy fotografii wykonywanej z paralotni po raz pierszy zetknąłem się z fotografią lotniczą i od razu przepadłem.

Wtedy na dobre zainteresowałem się fotografią lotniczą – kupiłem pierwszego drona (Dji Phantom 1 to już był konkretny sprzęt) i się zaczęło. 

To był przysłowiowy strzał w dziesiątkę – odkryłem fotografia przemysłową, panoramy sferyczne, fotogrametrię, modelowanie 3D i zakochałem się po uszy.

Od tego czasu zrealizowałem setki projektów fotograficznych dla największych graczy na rynku. To pozwala mi czerpać z doświadczenia, które przekłada się na komfort pracy oraz satysfakcję klianta. Kilka lat temu rozbudowalem ofertę o inspekcje turbin wiatrowych. Mam na swoim koncie dwie duże kampanie dronowe dla Firmy VESTAS – jednego z największych producentów turbin na świecie.

Z radością podejmę kolejne wyzwanie (-:

Marcin